Koks likimas laukia „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos?

1979 metais “Ąžuoliuko” choristams buvo įsteigta Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokykla. Šiuo metu choro repeticijos ir pamokos vyksta dviejose patalpose – Vilniaus mokytojų namuose bei “Ąžuoliuko” muzikos mokykloje, esančioje Gedimino pr. 15A. Pastarasis pastatas, remiantis Vilniaus miesto savivaldybės patvirtintais planais, bus griaunamas, nes vietoje jo yra numatytos garažų statybos.

Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokyklos administracija yra sunerimusi dėl esamos situacijos. Mokyklos administracijos atstovams ne vienerius metus nuolatos bendraujant su Vilniaus miesto savivaldybės vadovais bei specialistais, buvo žadama vietoje turimų patalpų suteikti alternatyvias patalpas Vilniaus Mokytojų namuose, kur šiuo metu yra įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo departamento biudžetinė įstaiga “Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita”. Ši biudžetinė įstaiga, pasak Vilniaus miesto vadovų, turėjo būti iškelta iš Vilniaus mokytojų namų į naujai pastatytą savivaldybės pastatą, tačiau iki šiol jokių panašių veiksmų nėra imtasi.

Šiemet choras “Ąžuoliukas” šventė 50 – mečio jubiliejų, o “Ąžuoliuko” muzikos mokykla minėjo 30 – ies metų sukaktį. „Ąžuoliukas” – tai unikalias tradicijas puoselėjantis, dešimtmečius gyvuojantis, tarptautinį pripažinimą pelnęs, kelias kartas jungiantis kolektyvas. Siekdama tolesnio sėkmingo jo gyvavimo, Tautos prisikėlimo partijos frakcija raštu kreipėsi į aukščiausius šalies pareigūnus, taip pat į Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoją Gintautą Babravičių su prašymu kuo skubiau atsakyti, kada iš Vilniaus mokytojų namų patalpų bus iškelta biudžetinė įstaiga “Biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita”? Be to, prašoma rasti galimybę suteikti patalpas Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokyklai Vilniaus Mokytojų namuose.